Співпраця

Середні навчальні заклади та виші

Найперше завдання академії – підготувати фахівців найвищого рівня у сфері сонячної енергетики. З навчальними закладами ми працюємо над спільними програмами, інтегруємо власні програми та створюємо лабораторії, щоби вивчати, як працюють сонячні електростанції.

Компанії та некомерційні організації

Пропонуємо колегам зі сфери сонячної енергетики чи суміжної сфери, долучитися до створення освітніх програм. Поділіться досвідом на нашій платформі. Станьте спікером на одному з курсів чи лекцій, або запропонуйте власну ідею для співпраці.

Закупівля обладнання

Компанія Atmosfera є дистриб'ютором виробників обладнання для сонячних електростанцій. Ми багато років поставляємо в Україну такі бренди, як: Fronius, Victron Energy, Huawei тощо. Ви можете стати нашим партнером і замовляти обладнання за ексклюзивними цінами, а також отримувати технічні консультації щодо встановлення та експлуатації СЕС.

Отримання замовлень на монтаж

Учням, які проходять наше навчання ми пропонуємо приєднатися до нашої мережі монтажників СЕС по всій Україні. Ми передаватимемо вам замовлення на монтаж і підтримуватимемо консультаціями.

Надішліть ваш запит

Дякую!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.