Інсоляція

Інсоляція – це грантова програма для студентів України, яку розробили фахівці Atmosfera. Компанія вже понад десять років опікується розвитком сонячної енергетики країни: розбудовує екосистему, навчає партнерів і клієнтів встановлювати та користуватися сонячними станціями. Долучайтеся до програми, ми радо поділимося досвідом та знаннями.

Умови участі

/1

Ви студент вишу чи середнього технічного навчального закладу України та навчаєтеся на спеціальності більше, ніж один рік

/2

Ваша професія пов'язана з монтажем, проєктуванням, роботою з електричними приладами або сферою відновлюваної енергетики

Що входить до програми

Навчання на курсі «Монтажник сонячних електростанцій»

Сертифікат для всіх, хто закінчує курс успішно

Екскурсія на діючий об'єкт СЕС

Потрапляння до бази випускників для роботодавців

Як взяти участь

Зробіть фото або скан студентського посвідчення

Заповніть всі поля у формі нижче та надішліть заявку

На пошту надійде повідомлення, що заявку прийнято

За потреби, ми зв'яжемося з вами, щоби погодити деталі

Щопівроку обираємо 30 переможців серед усіх кандидатів

Оголошення наступної групи переможців04.30.2024

0Днів
0Годин
0Хвилин
0Секунд

Відгуки про навчання та програму

icon

Райтер П. М.

Завідуючий кафедри енергетичного менеджменту і технічної діагностики ІФНТУНГ, проф.

Найбільша перевага прослуханого вище вказаного навчаль­но­го курсу є методично грамотна побудова навчання шляхом поєднання надан­ня добре структурованої за змістом інформації про будову та сучасне облад­нання СЕС та практичної методики


 • виконання основних етапів проектування сонячних електростанцій.
  Наш досвід реалізації дистанційної форми викладання останніх двох років свідчить, що в таких умовах навчання дуже важливим є вміння ви­кла­дача зро­зуміло та конкретно пояснити навчальний матеріал з масою техніч­них де­талей, з чим, на мою думку і моїх колег по навчанню, Ваші викладачі навчального курсу успішно справились. Це свідчить про високий професійний рівень Вашого персоналу викладачів та детальне опрацювання ними в процесі підготовки не лише загальної структури курсу, але і його деталей і, безумовно, значний практичних досвід проектування та інсталяції СЕС.

icon

Петренко А. В.

Доцент кафедри електропостачання ім. проф. В. М. Синькова ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження НУБіП України доцент, канд. техн. наук

Стрімкий розвиток відновлюваної енергетики потребує сучасної підготовки фахівців у галузі енергетики, що полягає у вмінні поєднувати теоретичні знання з практичними навиками роботи із новим обладнанням та інструментами.


 • Одним із способів такого поєднання є використання спеціалізованих навчальних курсів, як наприклад, навчальний курс онлайн-академії «Atmosfera» «Проектувальник сонячних електростанцій».
  Актуальність розробки спеціалізованого навчального курсу полягає у появі з частою періодичністю на ринку України значної кількості різноманітного обладнання та матеріалів для сонячних електростанцій і відсутності навчальних програм, що у короткий термін надавали б конкретну спеціалізовану підготовку з повного циклу проектування сонячних електростанцій.Якісне проектування дозволяє уникнути помилок, що, як правило, виникають при відсутності системного підходу до створення нових енергетичних об’єктів. Виявлення та усунення проектних помилок після завершення, або в процесі будівництва, є надзвичайною складним і дорогим завданням. Саме тому, розробка і поява спеціалізованих навчальних курсів є затребуваним видом навчання.
  Розглянутий навчальний курс містить 12 тем, в яких у цікавій формі та на доступному рівні подається навчальний матеріал про сонячні електростанції, їх види, тренди ринку, охоплений повний перелік обладнання та матеріалів, що відповідає сучасному розвитку та світовим тенденціям. Кожна із тем присвячена одному виду обладнання, наприклад фотоелектричним модулям, де розглядається принцип їх роботи, будова, типи, особливості технологій виробництва та основні параметри, даються чіткі розрахунки масивів та стрінгів з фотоелектричними модулями, правила з’єднань, поради спеціалістів про те, як уникнути затінення, від чого залежить генерація та інші. Навчальні матеріали подаються у легкій та зрозумілій формі у вигляді відеопрезентацій з коментарями провідних досвідчених фахівців. Для поглибленого вивчення доступні презентації, каталоги та конкретні практичні завдання. Закінчення теми супроводжується тестуванням, за умови успішного проходження надається доступ до наступної теми.
  Всі теми навчального курсу розміщені послідовно і відповідають поступовому зростанню їх складності. Треба відмітити, я, як слухач, під час ознайомчого проходження даного курсу, мав можливість спілкуватися з фахівцями онлайн -академії, які надавали відповіді на мої додаткові питання у сфері практичного досвіду роботи із сонячними електростанціями, що є важливою складовою навчання.
  Оцінюючи матеріали навчального курсу, вважаю, що вони будуть сприяти чіткій організації роботи з проектування сонячних електростанцій, корисні фахівцям, які не лише розпочинають свою діяльність у цій галузі, а й підвищенню ефективності дій вже існуючих спеціалістів за галузями: 14 - Електрична інженерія; 15 - Автоматизація приладобудування; 17 - Електроніка та телекомунікації.

Мар'ян Окопенко

StroyPV

Я займаюся ремонтами і останнім часом звернув увагу на зростаючі запити у моїх клієнтів щодо встановлення сонячних панелей. Почав намагатися розібратися у темі та потрапив на курс для проектувальників


 • сонячних електростанцій від Атмосфери.
  Курс виявився дуже інформативним і чудово підходив мені як новачкові. Окремо хочу відзначити допомогу куратора під час навчання. У мене було багато запитань, і я отримав на них розгорнуті відповіді.

Олег Олійник

Учень

Ось i пройшов Ваш чудовий курс! Я дуже вдячний Вам i Вашiй командi за Вашу роботу та зусилля. Курс дiйсно крутий та дае непогану початкову базу для освоення данного перспективного напрямку альтернативноi енергетики. 


 • Я бажаю Вам та Вашiй компанii успiхiв у Вашiй справi та процвiтання, не зважаючи на теперiшний складний перiод. Я надiюсь що ще буде нагода ще зстрiтись та можливо попрацювати разом над цiкавими проектами.
  Сторінка Facebook

Николай Романюк

Wes.energy

Курс мне очень понравится!Я принял для себя решение заняться установкой солнечных электростанций. И рад, что есть возможность пройти качественный насыщенный курс в этой отрасли!


 • Для старта - это основа основ!
  Обучение дало очень много знаний и понимание всего процесса. Некоторые модули дались непросто, но всегда на связи были кураторы, которые помогали разобраться во всех вопросах. Программа построена доступно и интересно.Я уже использую в работе все, что узнал. Далее - только опыт и практика!Планирую работать и развиваться в сфере солнечной энергетики.

Олег Дзюба

SM-Skif

Курс будет очень полезен для начинающих свою работу в сфере солнечной энергетики, для тех, кто реально хочет этим заниматься, так как обучение даёт первоначальные знания.


 • Понятно освещены такие вопросы как: из чего состоят солнечные станции, каких типов бывают, фотомодули, инверторы, защитная автоматика, система креплений, сетевые станции. Отдельно можно выделить «что поможет при проектировании станции

Дмитро Вовк

Підприємець-початківець

Хочу з партнером відкрити свій бізнес у сфері сонячної енергетики. Намагалися розібратись самостійно, але було складно.


 • Дізналися, що в цій компанії можна і навчитися азам, після цього стати дилером ще й отримати 50% кешбек! Сумнівалися в форматі онлайн-курсу, але після закінчення курсу залишилися всім задоволені.

Про компанію та лекторів Atmosfera

Atmosfera - це компанія з досвідом роботи в галузі дистрибуції обладнання для сонячних станцій і геліосистем, монтажу станцій та сервісного обслуговування, а також навчання дилерів і партнерів.

Illustration

Данил Дєлєв

Сервіс-інженер, спеціаліст у технічному супроводі сонячних станцій та куратор курсу

Illustration

Надія Самко

Керівник напрямку комерційних проєктів

Illustration

Олексій Бойцан

Інженер із фотоелектричних систем

Illustration

Дмитро Коротченко

Продакт-менеджер, спеціаліст у дослідженні ринку фотоелектрики

Illustration

Олександр Ковпак

Технічний директор в Atmosfera

33%

Наша частка українського ринку

500+

Успішно реалізованих об'єктів

700+

Дилерів

300

Мегават сумарна потужність станцій

10

Років навчаємо своїх дилерів

900+

Учнів

Заповніть форму і ми розглянемо вашу заявку

Детальніше про курс Монтажник сонячних електростанцій

Дякую!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.