Програма лояльності

Для наших учнів

Для учнів, які пройшли або проходять будь-який курс у нашій академії ми пропонуємо знижку 10% на другий курс. Цю знижку ви можете використовувати або оплачуючи курс для себе, або передати своєму знайомому.

Для дилерів та партнерів

Дилерам компанії Atmosfera ми розробили особливі умови оплати. Повертаємо 50% вартості навчання на бонусний рахунок новим дилерам. Поточні дилери можуть оплатити навчання з урахуванням знижки 50%. Щоб отримати консультацію, залиште заявку. На партнерські курси знижка не поширюється.

Корпоративне навчання

Сплативши одразу за три та більше доступів, ви отримаєте знижку 20% на загальну суму. Знижка поширюється лише на повну оплату карткою або за рахунком і не сумується з іншими акціями. На партнерські курси знижка не поширюється.

Студентська знижка

Студентам мы надаємо знижку 50% на будь-який курс академії. Щоб отримати знижку, ви маєте навчатися від одного року за однією із спеціальностей: електрик, монтажник, слюсар, проєктувальник, або на факультеті, пов'язаному з відновлюваними джерелами енергії. На партнерські курси знижка не поширюється.